BUDOWA DOMÓW
SZKIELETOWYCH

tel. 782 698 284

Specjalizujemy się w budowie domów szkieletowych

Zobacz naszą ofertę:

Domy drewniane, kanadyjskie czyli domy szkieletowe

Nazwa informuje o ich konstrukcji - szkielecie drewnianym. Budownictwo szkieletowe jest to nowa technologia na polskim rynku, zyskująca coraz większą popularność. W porównaniu z budownictwem tradycyjnym posiada ona liczne zalety, a przekonanie, że "są to domy z zapałek" odchodzi w zapomnienie ponieważ prawidłowo postawiony "kanadyjczyk" jest tak samo trwały jak dom murowany.

Do głównych atutów budownictwa szkieletowego można zaliczyć:
  • niską cenę
  • krótki czas budowy
  • energooszczędność
  • ekologiczność
  • łatwość modernizacji
  • dowolny wybór wykończeń zewnętrznych

Nasza firma buduje domy szkieletowe zarówno całoroczne jak i letniskowe w dowolnym stanie wykończenia, surowym otwartym, surowym zamkniętym, a także deweloperskim i pod klucz.

Prowadzimy sprzedaż gotowych projektów (domy szkieletowe całoroczne i letniskowe), a także realizujemy własne projekty domów szkieletowych.
Domy kanadyjskie budujemy wg projektów dostępnych w naszej ofercie, indywidualnych, a także przeniesionych tzn. projektów innych biur projektowych.

Dom wybudowany w technologii szkieletu drewnianego

before
after

Promocja! Przy budowie domu przez naszą firmę projekt gratis !
Galeria realizacji domów szkieletowych

Domy kanadyjskie - czyli domy szkieletowe

Ich nazwa informuje o ich konstrukcji - lekkim szkielecie drewnianym. Domy szkieletowe to nowa technologia w Polsce, posiadająca liczne zalety dzięki którym rośnie rzesza jej zwolenników. Sceptycyzm towarzyszący pojawieniu się technologi budowy domu w systemie szkieletowym na polskim rynku budowlanym okazał się nieuzasadniony. Prawidłowo postawione domy szkieletowe (kanadyjskie) są tak samo trwałe jak domy tradycyjne – murowany jednak jego pozostałe walory znacznie domy murowane przerastają. Do głównych atutów budownictwa szkieletowego można zaliczyć:niską cenę, krótki czas budowy, energooszczędność, ekologiczność, łatwość modernizacji, dowolny wybór wykończeń zewnętrznych.